logo-csu
Urmatorul meci
SCMU Craiova VS BC CSU SIBIU

Sala Polivalentă Craiova - 2023-12-16 6:00 PM

LIVE pe FRB TV

Să ne cunoaștem favoriții prin intermediul CSU Talks


BC CSU Sibiu va demara seria CSU Talks prin care își propune ca fanii să afle cât mai multe despre actorii principali ai clublui, fie că este vorba despre echipa de seniori sau despre centrul de juniori. Totodată, în această perioadă dificilă din punct de vedere medical, aceasta este o metodă sigură de comunicare.

CSU Talks se aseamănă cu un podcast iar în fiecare marți, începând cu 18 ianuarie, va fi difuzat câte un episod.

Miguel Angel Hoyo va fi cel care va deschide seria CSU Talks. Aflat la primul sezon în România, antrenorul iberic a făcut pasul spre poziția de principal al echipei noastre la începutul lunii decembrie. Cu Miguel Angel Hoyo la timonă, echipa noastră a înregistrat 3 victorii și o înfrângere în Liga Națională și a urcat până pe poziția a 6-a clasament.

Pentru că ne dorim un debut în forță cu această serie, vă anunțăm încă de pe acum că al doilea protagonist la CSU Talks va fi Lucas Tohătan.

Așteptăm întrebările dvs. pentru cei pe toate căile de comunicare ale BC CSU Sibiu, Facebook, Instagram și Linia galben-albastră.

Din toate întrebările primite, moderatorii CSU Talks vor alege cele mai intersante dintre ele. Dacă întrebarea ta nu a fost aleasă pentru un episod, nu te descuraja, până la finalul sezonului vei avea șansa să primești răspunsul dorit de la unul dintre favoriții tăi.


336616 vizualizari


CLASAMENT


Nr. Echipa W/L Puncte
1 BCMU FC Arges Pitesti 9/1 19
2 CSM CSU Oradea 8/1 17
3 BC CSU SIBIU 5/5 15
4 CSM Tg.Mureș 5/4 14
5 CSM ABC Athletic Constanta 4/5 13
6 CS Municipal Ploiesti 3/7 13
7 SCMU Craiova 4/4 12
8 CS Valcea 1924 3/6 12
9 CS Municipal 2007 Focsani 1/9 11

PARTENERI